Psary - gmina Trzebinia

Młode Psary

logo3 Młode Psary
Zapraszamy do tworzenia Waszego miejsca na stronie Psar. Piszcie o swoich zainteresowaniach, przysyłajcie prace, zdjęcia, ogłoszenia i co tylko chcecie. Jeśli prowadzicie jakieś strony, blogi, chcecie się pochwalić własnymi publikacjami w Internecie, to jest to miejsce dla Was.

Piszcie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rysunki Joanny

mlode3 Rysunki Joanny

Przedstawiamy rysunki Joanny J. z Psar, a wśród nich mangi- grafiki w stylu japońskim, które mają w naszym kraju wielu wielbicieli.

 

Czytaj więcej...

Obrazy Karoliny

karolina2 Obrazy Karoliny

Przedstawiamy Karolinę Szydłowską- kilka lat temu wyjechała do Szkocji, lubi malować, studiuje na uniwersytecie w Aberdeen. Jej obrazy prezentowano na wystawie w Glasgow,a  w Polsce można je było obejrzeć w Trzebińskim Centrum Kultury "Sokół".
Obejrzyjcie galerię jej obrazów - kliknij tutaj


Czytaj więcej...

Silver Light


silver Silver Light

Silver Light to nowy projekt Uli i Karoliny z Psar. 18 maja dziewczyny wystapiły na scenie trzebińskiego Sokoła podczas przeglądu Małopolski Ogród Sztuki. Oto co mówią o swojej muzycznej pasji:
,,Nasz duet powstał z tego, że bardzo kochamy to co robimy. Chcemy nabywać kolejne umiejętności oraz stawać się oraz lepsze w tym co pokazujemy.

Czytaj więcej...

Fotografie Urszuli Gąsior

IMG 5930Przedstawiamy fotografie naszej miejscowości wykonane przez panią Urszulę Gąsior. Psary na jej zdjęciach są wyjątkowo poetycko ujęte i bardzo piękne.

 

Czytaj więcej...