Psary - gmina Trzebinia

Sto słoików z nakrętkami za 10 zł!

sloikZapraszamy do naszej specjalnej akcji. 100 słoików w różnych rozmiarach na pikle, przetwory czy co tam kto chce kosztują u mnie 10 zł. Słoiki są umyte i z nakretkami. Na terenie Psar dostawa gratis. Słoiki są w różnych rozmiarach od 1 litra do 0,2 litra jednak w kazdej partii tych duzych jest nie mniej niż 60%. zamówienia na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub pod nr. telefonu 695 48 11 33. Można też odwiedzić nas w Psarach ul. Jana Pawła II 43 po wczesniejszym telefonicznym zgłoszeniu. Zapraszamy!

Pościel dziecięca

IMG 9257Pościel dziecięca wykonana w 100% z naturalnych, antyalergicznych tkanin (bawełna i gruba flanela) o ciekawych wzorach.
Bezpieczne zapięcia na rzepy, szew bieliźniany, dokładne wykonanie.
WYPRZEDAŻ!
1. Pościel 100% bawełna- wymiary: 120 X 90 + 40 X 60 oraz 135 X 100 + 40 X 60.
Cena: 25 zł
2. Pościel gruba flanela- wymiary: 135 X100 + 40 X 60.
Cena: 40 zł
Zamówienia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub tel. 695 481 133 .

Kosze wiklinowe

Naturalne, wykonane ręcznie, kosze wiklinowe z podkrakowskiej wsi. Górują nad plastikowymi wyglądem i ekologicznym pochodzeniem. Wiklina z których są wytwarzane  kosze rośnie na nadwiślańskich polach. Tradycyjnie przetworzona daje naturalną, czerwoną lub białą barwę.

Zapraszamy do galerii!

Tagi: Psary, Trzebinia, Domek Cioci, Stowarzyszenie Nasze Psary, Tomasz Piszczek

Wielkanocne kartki

W 100% ręcznie robione kartki wielkanocne wykonane z naturalnych materiałów, oryginalne wzory. Każda kartka jest jedyna w swoim rodzaju, może być niepowtarzalnym prezentem dla Twoich bliskich. Do kartki dołączona jest kolorowa koperta, a całość oryginalnie zapakowana. Zapewniamy możliwość ręcznego, ozdobnego wypisania życzeń, które można do nas przesłać e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .   Przy zakupie kilku sztuk udzielamy zniżki. Cena kartki: 5zł + koszty wysyłki. Zapraszamy do galerii!

Przy zamówieniu prosimy przesłać wzór wybranej karteczki. Dziękujemy!