Psary - gmina Trzebinia

Dzień Dziecka i Dzień Sportu 2017

Artykuł ze strony: www.sppsary.boo.pl

Tegoroczny Dzień Dziecka i Dzień Sportu w naszej szkole był pełen atrakcji. Dzień rozpoczęliśmy od prezentacji multimedialnej przygotowanej przez p. P. Wojtysia,obecnie nauczyciela wychowania fizycznego w naszej szkole. Pasją pana Piotra jest nurkowanie. Podczas spotkania z dziećmi zaprezentował strój i profesjonalny sprzęt nurka. Dużą atrakcją były filmy, gdzie widzieliśmy życie pod wodą widziane oczami nurka, oraz „ bliskie spotkania p. Piotra” z rekinami i krokodylami. Następnie klasy młodsze rywalizowały w konkurencjach sportowych. Po intensywnym wysiłku Rada Rodziców przygotowała dla dzieci pyszne kiełbaski z grilla.
O godzinie 10.00 braliśmy udział w Ogólnopolskim Biciu Rekordu w Czytaniu Książek. W tym dniu była piękna pogoda, więc wszyscy wyszliśmy na boisko szkolne z książkami, gdzie wykonano wspólne zdjęcia. Potem w konkurencjach sportowych, rywalizowali uczniowie klas I -VI. Po wysiłku mieli również poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Podsumowanie konkurencji sportowych odbyło się na apelu. Na koniec były zajęcia z wychowawcą, gdzie był dalszy ciąg atrakcji: lody oraz słodki poczęstunek. Dzień Dziecka i Sportu sprawił dzieciom wiele radości. Z twarzy dzieci nie znikał uśmiech. Sprawdźcie w galerii na stronie szkoły: www.sppsary.boo.pl
                                                                                                                                                                                                                             Zenona Kasprzyk