Psary - gmina Trzebinia

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15

01 września psarska szkoła i przedszkole zapełniły się uczniami, rodzicami i kadrą pedagogiczną, by jak zwykle powitać nowy rok szkolny. Dla naszej szkoły jest to rok szczególny, gdyż w wakacje staraniem gminy Trzebinia zyskała ona nowoczesne boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, piękny ogrodzony plac zabaw dla dzieci oraz tablicę multimedialną w jednej z odnowionych klas. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, które odbyło się w obecności Burmistrza Miasta i Gminy Trzebinia Stanisława Szczurka otworzył program artystyczny w wykonaniu psarskich dzieci. Pani dyrektor Barbara Kwiecień cieszyła się ze zdobytych nowych certyfikatów i ... ilości uczniów. Po raz pierwszy od wielu lat liczba dzieci w naszej szkole przekroczyła ,,magiczną cyfrę" 80 i liczy w tym roku osiemdziesięciu trzech uczniów.

15Naukę w szkole rozpoczęło 13 pierwszoklasistów, zaś do przedszkola będzie w tym roku uczęszczać 47 dzieci. Psarskim uczniom i przedszkolakom życzymy udanego roku szkolnego, zaś ich rodzicom i nauczycielom dużo radości z sukcesów najmłodszych. Wszyskich zaś zapraszamy do obejrzenia i skorzystania z przyszkolnego boiska i placu zabaw, które są w tej chwili wizytówką naszej wsi. (Tomasz Piszczek)

Wszystkich zapraszamy do śledzenia strony internetowej naszej szkoły na której zamieszczone są już filmiki z wystepów dzieci podczas uroczystości rozpoczecia roku szkolnego: www.sppsary.boo.pl i facebookowego profilu oddziałów przedszkolnych w Psarach.