Psary - gmina Trzebinia

Psarska orkiestra zebrała 3589,04 złote!

1W niedzielę w Psarach, tak jak w całej Polsce i prawie całym świecie, kwestowaliśmy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I jak co roku Państwa hojność była wielka, a atmosfera towarzyszącemu tej zbiórce Koncertowi niesamowita. W Psarach wolontariusze : Gosia, Julia, Magda, Hania i Daniel uzbierali do puszek aż 2889,04 zł ! Dodatkowo z licytacji gadżetów WOŚP uzyskaliśmy 700 zł ! Łącznie przekazaliśmy na wyposażenie oddziałów neonatologicznych kwotę 3589,04 zł !!! Brawo Psary !!! I jeszcze raz wielkie podziękowania za udział, wsparcie i wspaniały wspólny wieczór !!!

Czytaj więcej: Psarska orkiestra zebrała 3589,04 złote!

Mikołaj odwiedził dzieci w Psarach!

1W piatek 8 grudnia w Wiejskic=m Domu Kultury odwiedził dzieci Św. Mikołaj! Wszystkie dzieci były bardzo grzeczne i otrzymały od niego słodkie prezenty! Spotkanie w Domu Kultury uświetniły występy dzieci najmłodszych, tych troszkę starszych i tych wiecznie młodych:) Żywiołowo zagrana bajka p.t. "Gdzie się podział worek z prezentami" połączona z występami tanecznymi Klubu Małego Artysty, bardzo podobała się licznie zebranej publiczności. Mikołaju pamiętaj o nas za rok!

Czytaj więcej: Mikołaj odwiedził dzieci w Psarach!

WDK w PsarachWiejski Dom Kultury w Psarach
ul. Floriana 2, 32-545 Psary
tel: 032 6138263
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kierownik WDK: pani Bożena Feliksiak

http://tck.trzebinia.pl/wdk-psary

WDK w Psarach- kliknij na film

Czytaj więcej: WDK w Psarach

Wakacje 2017 z Wiejskim Domem Kultury w Psarach

wakacjeZapraszamy wszystkich na zajęcia wakacyjne do naszego Domu Kultury !!! Ruszamy już 3.07 o godzinie 16.00 imprezą "Powitanie wakacji" na Łąkawcu zoraganizowana ze Stowarzyszeniem Nasze psary!!! W przyszłym tygodniu Dom Kultury będzie jeszcze czynny w godzinach 12.00 - 20.00. Zapraszamy do skorzystania z oferty świetlicowej oraz w celach informacyjnych :) Na plakacie przedstawiamy szczegółowy plan na wakacje. Wiejski Dom Kultury w Psarach

Ferie 2017 z Domem Kultury w Psarach

kuligWiejski Dom Kultury w Psarach zaprasza dzieci do ciekawego spędzenia ferii zimowych 2017 zarówno w placówce jak i na wycieczkach organizowanych w dniach od 30.01.2017 r.  do 10.02.2017 r. Zapraszamy do zapoznania się z ich harmonogramem. (TP)

 

 

 

 

Czytaj więcej: Ferie 2017 z Domem Kultury w Psarach